Lenovo’dan kağıt inceliğinde ultrabook

Hem eğlenceyi hem de şıklığı bir arada sunmayı amaçlayan Lenovo Yoga serisinin son üyesi olan Yoga 920, aktif kalemi ile bir çok ofis programını rahatça kullanmanızı sağlarken, hafif ve şık tasarımı ile de her zaman yanınızda rahatça taşıyabileceğiniz bir aksesuarınız olarak ön plana çıkıyor.

Lenovo Yoga 920 özellikleri

ShiftDelete.net’in aktardığı incelemeye göre Yoga 920, 13.9 inçlik çerçevesiz 4K IPS dokunmatik ekranı ile performans ve işlevselliği birleştiriyor. Ayrıca cihaz sadece 1,37 kg’lık hafifliğe ve 13,95 mminceliğe sahip.

8. nesil Intel Core i7 işlemci ile gelen Yoga 920, aynı zamanda 512 GB SSDdepolama alanına sahip. 4 metre uzaklığa kadar ses komutlarını tanıyabilen Yoga 920 ile yalnızca sesli komutlar kullanarak online alışveriş ve web’de arama yapabilir, e-posta gönderebilir, istediğiniz uygulamayı başlatabilir ve daha birçok özelliği yalnızca konuşarak aktif hale getirebilirsiniz.

Bekleme modundayken e-postaları indirmeye, müzik çalmaya ve Skype aramalarıalmaya devam eden Yoga 920, sizi yarı yolda bırakmamayı hedefliyor.

Aktif kalem desteğiyle öne çıkan Yoga 920 ile One Note, Paint 3D, Word, Powerpoint ve Web tarayıcıları üzerinden kullanılabilen Ink özelliklerini kolayca yönetebilir, günlük işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Bunu Paylaş
Pin Share

Bir cevap yazın

Bizi Sosyal Medyadan Takip edebilirsiniz.