Link Kısaltarak Para Kazanma Yolu

Sizlere bu yazımızda link kısaltma sitelerinden bahsedeceğim. Bahsdeceğim siteler kendi kullandığım sitelerdir.

1. Pubiza

Bu sitenin en sevdiğim kısmı link ekle oluşacak linki kendi sitene ekle işlemiyle uğraşmadan istediğiniz linkin başına bu siteden aldığınız linki ekleyerek otomatik sistemi kullanabiliyor olmanızdır. Bu özelliğe kolay kısalt demişler adı gibi kolaylık sağlıyor.

Ben bununlada uğraşamam diyiyorsanız web Entegrasyon özelliğini kullanarak sitenize bir kod ekleyerek sitedeki tüm linklerin sistemi kullanmasınıda sağlayabilirsiniz.

Bunlar haricinde sistemde popup ve intro reklamlama sistemi de bulunuyor. isterseniz bunlarıda kullanabilirsiniz.

Web sitesi olan arkadaşların çok işine yarayabilir. Benim web sitem yok diyen arkadaşlar bu sistemi bloglarda da kullanabilirsiniz. linklerinizi istediğiniz yerde kullanma özelliği var illa siteniz olması şart değil. Linklerinizi forumlarda bloglarda ve tüm sosyal ağlarda kullanabilirsiniz.

Ödemeleri papara sistemi ile yapıyorlar. Minimüm 20 TL olunca ödeme yapıyor. Miktar 20 TL geçince bir sonra ki ay ödemenizi alıyorsunuz.

2. TR LİNKBu sitemizde de pubiza da olduğu gibi web entegrasyonu var ufak bir kodla sitenizde ki linkleri kısaltma sistemine ekleye bilirsiniz.

İsterseniz linklerinizi toplu bir şekilde de kısaltma imkanınız var. Bu sitenin pubiza dan farkı link tıklama ücretleri sabit olarak kullanır.

Tr link siteside papara sistemiyle ödeme yapıyor ve minimüm ödemesi 50 TL dir. Başka ödeme yöntemleri de var. Ben paparayı kullanıyorum siz isterseniz banka havalesini de kullanabilirsiniz. Banka havalesi istediğinizde minimüm ödeme 100 TL olması gerekiyor.

Bu site de de oluşturduğunuz linkleri sosyal ağlarda blog ve forumlara ekleyerek kullanabilirsiniz.

Peki ben bu sitelerde link oluşturarak Nasıl para Kazanabilirim?

Bu iki sitede de oluşturacağınız linkler download siteleri olabilir. Yandex v.b. sitelere attığınız program, müzik gibi şeyleri linklerini bu sitelerden kısaltarak paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınıza göndereceğiniz komik video linklerini bile bu sistemlerde kısaltarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu sistemlerde kısaltacağınız linklerin ne olduğu önemli değil insanların dikkatini çekeceğini düşündüğünüz linkleri kısaltarak paylaşarak kendinize gelir elde edebilirsiniz.

Bunu Paylaş
Pin Share

Bir cevap yazın

Bizi Sosyal Medyadan Takip edebilirsiniz.