Okula yardımcı youtube kanalları

Okul derslerinize yardımcı olacak youtube kanallarını sunacağım. Bu kanallar sayesinde okuldaki dersler daha kolay ve zevkli olacak. Arkadaşlarınız sırrınızı çözene kadar siz derslerde daha iyi olacaksınız. Hadi bu kanallara bakalım.

Faydalı Ders

 Faydalı Ders

Kanalımız okul ve üniversite sınavlara hazırlanan(9-10-11-12.sınıflar için)kardeşlerimiz için dersleri,konuları daha iyi bir şekilde öğretebilmektir. Sınava yönelik sorular hazırlayıp anlatarak sınava daha iyi bir şekilde hazırlanmanızı sağlarız.Bizleri arkadaşlarınıza da önerirseniz herkes bu imkandan yararlanır.Teşekkürler…

Eğitim Kurdu

Eğitim Kurdu

Merhaba Eğitim Kurdu Ailesi Artık ders çalışmak işkence haline gelmemeli görüşünü savunarak kanalımızda eğitim videoları paylaşmaktayız. Ders Anlatımları, Çözümlü Testler, Çizgi Filmler, Belgeseller, Harfleri Öğreniyorum, Sayı Oyunları, Dik Temel Harflerin Yazımı’na kadar kanalımızda ilköğretim 1. sınıftan 8. sınıfa kadar tüm içerikleri bulabilirsiniz. Amacımız zamanımızı hem keyif alarak hem de öğrenerek geçirmeye gayret etmektir. Bu yüzden sizlerinde bu yolda desteklerinizi bekliyoruz.

Kimya Köyü

KİMYA KÖYÜ

Merhaba arkadaşlar! 9,10,11,12.sınıf ve YKS sınavlarında KİMYA dersinde yardımcı olacak içeriklerle sizlerle birlikteyiz. Detaylı anlatım videolarımızla başarı garanti.Kimya dersindeki başarınızın arttığını net bir şekilde hissedeceksin. Seni de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.Birlikte nice başarılara ….

Yasin Gezer Çoğrafya

Yasin gezen COGRAFYA

TYT AYT hazirlik ve Lise ara siniflar için cografya dersi konu anlatimlari. Üstelik bol gorselli ve soru örnekleri ile dolu dolu bir COGRAFYA kanali.

Dersimiz Matematik

Dersimiz Matematik

Matematik, Ders Anlatımı, Konu Tekrarı, Matematik Özel Dersleri, Soru Cevap Çözüm…

Bunu Paylaş
Pin Share

Bir cevap yazın

Bizi Sosyal Medyadan Takip edebilirsiniz.