Youtube da abone kazanma yöntemleri

Youtube kanalınıza abone kazanmanın birden çok yöntemi var. Bunları sırası ile ele alalım.

Ücretsiz abone kasma siteleri

  • Social Medya
SocialMedya.org, İnternetten Para Kazanma, Takipçi Arttırma

Birden çok sosyal ağda takipci kazanmanıza yardımcı olan bir site. Buna youtube da dahil. Bu site sayesinde youtube abone kazanma ve videolarınızın beğenme, izlenme ve yorumlarını artırabilirsiniz.

YTakip

Bu web site sadece youtube için hizmet vermektedir. İster abone kasın isterseniz beğeni ve video izlenmenizi artırın. Bu tamamen size kalmış.

Youtube Abone

youtube Abone
Youtube Abone

Abone kasma, Video izleme, video beğenme – beğenmeme gibi konularda yardımcı olan güzel bir site. Sitenin benim hoşuma giden kısmı abonelikten çıkanlara ceza veriyor olması…

Sosyal ağlarla Abone kasma

Sosyal ağ sitelerinde açılan abone kasma grup ve sayfalarda insanların kanalınıza abone olmasını isteyebilirsiniz. Karşılıklı takip esasına dayalı bu sistem benim pek güvenmediğim bir sistem. Genelde karşılaşılan şey abone olunduktan bir kaç gün sonra abonelikten çıkılması.

Abone kasma grupları yerine çektiğiniz videonun konusuna göre gruplara üye olup bu gruplarda videolarınızı paylaşarak hem çektiğiniz videoların izlenimini artırmış olursunuz hemde konuyla ilgilenen arkadaşların sizi takip etmelerini sağlamış olursunuz. Ben bu yöntemin daha çok işe yaradığını gördüz sizede tavsiyem video konunuzla ilgisi gruplarda paylaşım yapmanızdır.

İçerik Paylaş siteleri ile

Google ye içerik gönder yazarak çıkan sitelerde kanalınızın tanıtım yazısını veya video sunu paylaşarak daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Sitemizin soru sor bölümünde Kanalınızın adı ve linki bölümünde kanalınızı tanıtabilirsiniz.

vk.com, onedio.com vb. sitelere youtube video linkiniz ile videolarınızı aktarabilir. Buralardan videonuzu izlemeye koyabilirsiniz.

Ayrıca youtubekesfet.com sitemize kanalınızı ekleyip hem video izleniminizi hemde kanal tanıtımınızı artırabilirsiniz.

Yeni yöntemler keşfettiğimde sizlerle buradan paylaşacağım.

Bunu Paylaş
Pin Share

Bir cevap yazın

Bizi Sosyal Medyadan Takip edebilirsiniz.