iş verimliliğini artıran 10 yapay zeka uygulaması

Yapay Zeka, birden çok alanda verimliliği önemli ölçüde artırabilen güçlü bir teknoloji olarak ortaya çıkmıştır. Bu makale, iş verimliliğini artırabilen ve değerli zamandan tasarruf sağlayabilen oldukça etkili on yapay zeka aracı hakkında size bilgi verecektir.

1. WebChatGPT

WebChatGPT Ekranı

Kaynak: WebChatGPT

Bu Chrome uzantısı, Chat GPT’ye internetten güncel veriler sağlayarak yeteneklerini geliştirmenize olanak tanır. Varsayılan olarak, sinir ağı 2021 yılına kadar olan verilere dayanır, ancak bu eklenti ile en son gelişmeler hakkında sorular sorabilir ve haberdar olabilirsiniz.

2. Cactus AI

Kaktüs Yapay Zeka Resmi

Kaynak: Openaimaster.com

Chat GPT gibi, Cactus AI da deneme ve makale yazmaya odaklanır. Bölümler ve kaynaklarla birlikte kapsamlı, İngilizce makaleler üretir. Bu uygulama, içerik oluşturma ve ticari yazışmalar için değerli bir araç olabilir. 

3. Repurpose.io

Re amaçlı.io birden çok kısa video oluşturur

Kaynak: Webapphub.com

Daha uzun bir videodan birden çok kısa video oluşturmanız ve bunları YouTube, Facebook, TikTok ve LinkedIn gibi çeşitli platformlarda dağıtmanız gerekiyorsa, Re Amaç.io ideal çözümdür. Platform, içeriğin otomatik olarak yayınlanması veya programlanması için şablon tabanlı bir sisteme sahiptir. Ayrıca kullanıcılara yardımcı olmak için canlı sohbet desteğine sahiptir. 

4. Conte.ai

Sistematik sosyal medya pazarlaması (SMM) yapan şirketler için Conte.ai değerli bir araçtır. Metin gönderilerinde uzmandır ve izleyici katılımını en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olan yerleşik bir analiz sistemine sahiptir. Conte.ai ile SMM bütçenizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

5. Synthesia.io

Synthesis io video oluşturma platformu

Kaynak: Synthesia.io.

Şu anda Synthesia.io, sanal avatarlar oluşturmak için önde gelen hizmettir. Gerçeğe yakın sanal karakterler oluşturmanıza, sunumlar, video içeriği ve daha fazlası için yeni olanaklara kapı açmanıza olanak tanır.

6. Outranking.io

AI metin oluşturmanın gücünü güçlü SEO yazılımıyla birleştiren Outranking.io, profesyonel bir platformdur. Oluşturduğu içerik, sıradan bir kişinin yazma stilini taklit ederek, onu içerik oluşturma ve optimizasyon için çok yönlü bir araç haline getirir.

7. Beautiful.ai

Beautiful.ai çarpıcı sunumlar yapıyor

Kaynak: Beautiful.ai

Görsel olarak çarpıcı sunumlar oluşturmaya gelince, Beautiful.ai olağanüstü bir araçtır. İstediğiniz sunum türünü metin olarak tanımlayın ve Beautiful.ai size kolayca özelleştirilebilen ve iyileştirilebilen hazır bir şablon sunacaktır.

8. Scribehow.com

Ürününüzü nasıl kullanacağınızı gösteren eğitim videoları oluşturmanız gerekiyorsa, Scribehow.com mükemmel bir hizmettir. Ürününüzdeki özel bir komut dosyasını izleyerek adım adım eğitim videoları zahmetsizce oluşturabilirsiniz. Süreci kolaylaştırır, zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar.

9. Imglarger

Imglarger, kaliteden ödün vermeden fotoğrafları geliştirmek için yapay zekanın gücünü kullanır. Bu araç, görüntüleri orijinal çözünürlüklerini korurken temizlemenize ve hassaslaştırmanıza yardımcı olabilir ve bu da onu görsel içerik oluşturma için değerli bir varlık haline getirir.

10. Stokai

Web siteleri, uygulamalar, sunumlar veya promosyon malzemeleri için uygun görseller bulmak, çeşitli lisans gereksinimleri nedeniyle göz korkutucu bir görev olabilir. Ancak Stockai, her durum için yapay zeka tarafından oluşturulmuş ücretsiz bir fotoğraf koleksiyonu sunarak kurtarmaya gelir ve görüntü seçim sürecini basitleştirir.

Bu yapay zeka araçları, bazı operasyonları düzene koymanıza, üretkenliği artırmanıza ve günümüzün hızlı tempolu dünyasında bir adım önde olmanıza yardımcı olabilir.

Bunu Paylaş
Pin Share

Bir yanıt yazın

Bizi Sosyal Medyadan Takip edebilirsiniz.