2023’ün En İyi 10 Beyaz Bilgisayar Kasası

PC kasası sadece estetikle sınırlı kalmaz ve beklentilerinizin ötesinde önemli bir rol oynar. Bir bilgisayarın tüm ayrılmaz parçalarını içinde tutar ve hepsini dış ortamdan gelen tehlikeli unsurlardan korur. PC kasası, kullanıcının bileşenlerle ilgili endişelerinden kurtulması için nihai yardımdır.

Bir bilgisayarın Grafik kartlarını, ana kartlarını ve diğer değerli parçalarını korumak ve bunları olası tüm tehditlerden korumak söz konusu olduğunda, bir PC kasası en iyi korumayı elde etmenize yardımcı olur. Ancak PC kasası alırken yutması kolay bir hap değil. Bu nedenle, herhangi bir olgunlaşmamış kararın sonuçlarından kaçınmak için, gözlerinizi aşağıdaki en iyi 10 seçime ödünç verebilirsiniz. Hepsi süper iyi ve listeye eklemeden önce önceden test edildi.

İçerik tablosu:

 1. NZXT H510 Üst Düzey Beyaz Bilgisayar Kasaları 
 2. Corsair iCUE 220T Corsair Beyaz PC Kasası
 3. CORSAIR Kristal Beyaz RGB PC Kasası
 4. Thermaltake H200 Beyaz Oyun Bilgisayarı Kasası
 5. Fraktal Odak G 100’ün Altındaki En İyi Beyaz PC Kasaları
 6. Lian Li Beyaz Full Tower PC Kasası
 7. Thermaltake Tower 900 En İyi Görünümlü Beyaz Bilgisayar Kasası
 8. IN WIN A1 Plus ITX Tower 2023 En İyi Beyaz PC Kasaları
 9. Thermaltake Core P3 Beyaz Mikro ATX Kasa
 10. IN WIN 101 Beyaz Mid Tower PC Kasası

En İyi Görünen 10 Beyaz Bilgisayar Kasası

Beyaz bilgisayar kasası etkileyici görünüyor ve ona farklı boyutlarda, aralıklarda ve özelleştirme seçeneklerinde sahip olabilirsiniz. Üzerinde çalışılması ve araştırma yapılması tam teşekküllü bir konudur.

Ancak, yoğun programınız nedeniyle zamanınız yoksa endişelenmeyin. Size olağanüstü bir kılıf sunmak için mükemmel on PC kasası seçimi ile geldim.

1) NZXT H510 CA-H510B-W1 – Üst Beyaz PC Kasaları

NZXT H510 CA-H510B-W1 - Üst Beyaz PC Kasaları
ÖzelliklerTest Edilen Değerler
AnakartATX
Soğutma sistemiHava su
MalzemeHavalı cam
Ağırlık7,8 kilo
Uzunluk16,85 inç

NZXT H510 CA-H510B-W1,  ihtiyaçlarınıza daha iyi uyan doğru seçimdir ve en üst düzeyde kolaylık için gelişmiş yapamama yönetimi ile birlikte gelir. Ayrıca, yüksek kaliteli temperli cam ile temiz ve modern tasarım, onu keyifli hale getiriyor. O halde aşağıda bu en iyi beyaz PC kasaları hakkında detaylı bilgi alalım.

Kolaylık için Gelişmiş Kablo Yönetimi

Kolaylık için gelişmiş kablo yönetimi ile birlikte gelir ve tüm endişeleri ortadan kaldırmak için her şeyi hizalı tutar. Çeşitli üst düzey beyaz bilgisayar kasalarını kendiniz incelediğinizde ve sağlam kavrama ile konfor seviyesini kontrol ettiğinizde, umarım bunu önden önde bulursunuz.

Yüksek Kaliteli Temperli Cam ile Temiz ve Modern Tasarım

Tasarımı süper çarpıcı ve temiz. PC’nizi kaplayacak NZXT H510 CA-H510B-W1’e sahip olduğunuzda ekstra tatlara ihtiyacınız yoktur. Muhtemelen rekabetçi bir fiyata en iyi beyaz PC kasalarından biridir.

RTX 3070 veya LGA 1150 için bir CPU’nuz varsa, bu kasayı satın almayı düşünebilirsiniz. Ancak RTX 3070 için bir CPU satın almak istiyorsanız, RTX 3070 için en iyi CPU’dan birini seçebilirsiniz  . 

Herkes İçin Keyifli Yapı

Listeye eklememin en büyük sebebi basit ve pratik bir uygulama olmasıdır. Kurmak ve kullanmak için bilet bilimi yoktur. Hiç şüphesiz, PC’nizde tüm bir kasanın keyfini çıkarmanızı sağlayan tüm özelliklere sahip en iyi beyaz bilgisayar kasalarından biridir.

Ekstra Aralıklı En İyi Soğutma Sistemi

RGB fanlı beyaz bir pc kasası almaya çıktığınızda kendinizi durdurup buna bakabilirsiniz. Hava ve su ile öne çıkan ve en kullanışlı soğutma sistemlerinden birini verir. Bu yüzden, bir saniye bekleyin ve sizin için en iyi çekimleri yapan bir şey satın almayı düşünün.

Faydalar:
 • Süper en iyi termal performansı sunar
 • Üç RGB LIT fanı ile birlikte gelir
 • Görünüm son derece güzel ve modern
 • Temperli camın ayarı rakipsizdir

Dezavantajları:

 • Ucuz ürünleri sayar
 • Üst egzoz fanının olmaması

2) Corsair iCUE 220T RGB Hava Akışı Corsair Beyaz PC Kasası

Corsair iCUE 220T RGB Hava Akışı Corsair Beyaz PC Kasası
ÖzelliklerÖne Çıkan Değerler
Anakart uyumluluğuATX
Soğutma yöntemiHava
Sabit disk form faktörü2,5 inç
MalzemeAlaşımlı çelik ve temperli cam
hayran sayısı2, 3

Akıllı aydınlatma, bileşenler için en üst düzey koruma ve kişiselleştirme seçeneğiyle birlikte üç fanlı olağanüstü hava akışı gibi sağlam özelliklere sahip en iyi beyaz PC kasalarından birini aradığınızı varsayalım. Bu nedenle, ürün hakkında rakipsiz bir anlayış geliştirmek için aşağıdaki bilgilere derinlemesine bir göz atalım. 

Akıllı Aydınlatma ile Akıllı Kılıf

RGB fanlı ICUE aydınlatma düğümü, kasaya muazzam bir değer katar. Kasanın aydınlatmasını düzenlemek için ICUE kontrol yazılımının keyfini çıkarabilirsiniz . En iyi beyaz tam kule bilgisayar kasası olarak sayılmayabilir, ancak orta kule bilgisayar kasası olarak kabul edilebilir. O halde, odanızı renkli ışıklarla süsleyelim ve tüm bileşenler için en iyi korumayı elde etmek için akıllı kasanın keyfini çıkaralım. 

Bileşenler için Nihai Koruyucu

Sağlam bir formasyona ve çekici tasarıma sahip en iyi beyaz PC kasalarını bulmak çocuk oyuncağı değil. Pek çok durumdan birini elde etmek için çok sayıda vakanın tam olarak anlaşılması ve test edilmesi gerekir. Bu corsair beyazı bilgisayar kasası, istek ve isteklerinize cevap verecek gerçek bir anlaşma.

Üç Fanlı Olağanüstü Hava Akışı

Olağanüstü hava akışı sağlamak için yeterli olan tam boyutlu üç fanla birlikte gelir. Çok sayıda PC kasasını kendim denedim, ancak bu beyaz orta kule bilgisayar kasasının farklı bir hayran kitlesi var. 

Kolaylık için Yazılım Aydınlatma Kontrolü

Işıkları kontrol ederken size rahatlık sağlamak için bir yazılım kontrol sistemi ile birlikte gelir . Tüm beyaz kule tipi bilgisayar kasaları bu kontrolü verimli bir şekilde sağlamaz, ancak bu kasa bunu cömertçe yapıyor.

Öyleyse, zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın; Thermaltake H200 Tempered Glass Snow Edition gibi iyi bir PC kasasına yatırım yaparak mantıklı bir hamle yapmakta fayda var.

Faydalar:
 • Süper soğuk temperli cam eki
 • Güçlü hava akımı ile birlikte gelir
 • Ön panelden temizliği kolaylaştırır
 • Genel olarak her düzeydeki kullanıcı için ideal bir cihaz
Dezavantajları:
 • Egzoz fanı yok
 • Kabloyu kullanmak kolay bir iş değil

EN İYİ FİYATI KONTROL ET

3) CORSAIR Crystal Serisi 680X Beyaz RGB PC Kasası

CORSAIR Crystal Serisi 680X Beyaz RGB PC Kasası
ÖzelliklerDeğerler
Anakart uyumluluğuMikro ATX
Ağırlık11,6 kilo
Soğutma yöntemiHava
MalzemeHavalı cam
Uzunluk16.65 inç

CORSAIR Crystal Series 680X, PC’nizdeki tüm bileşenlerle ilgilenmek için bazı birinci sınıf özelliklere sahip mükemmel bir PC kasasıdır. Güzellik için kalp, çift bölmeli düzen ve akıllı RGB ışıklarından kaçınmak için muazzam soğutma sağlar. Muhtemelen şimdiye kadarki en iyi beyaz PC kasalarından biridir.

Isıyı Önlemek İçin Büyük Soğutma Potansiyeli

Isı ve basınçtan kaçınmak için muazzam bir soğutma potansiyeli ile birlikte gelir. En iyi bilgisayar kasalarına yönelik isteklerinizi giderir ve oyun oynama ve diğer kullanımlarınız için size muazzam bir destek sağlar. Ayrıca, bileşenleri net bir şekilde görebilmeniz için muazzam bir temperli cam pencere ile birlikte gelir.

Maksimum Sonuçlar için Çift Oda Düzeni

CORSAIR Crystal Series 680X, maksimum sonuçlar için çift bölmeli bir düzen sunar. Bu ikisinden biri, sabit diskler ve diğer bileşenler için yer açmanıza yardımcı olur.

Öte yandan, ikinci oda, bileşenlerin mükemmel sağlığı üzerinde sıcaklığı düşük tutmak için maksimum soğutma miktarını elde etmenizi sağlar. Çeşitli en iyi beyaz PC kasalarını kendim denedim ve çok umut verici buldum. 

Güzellik için Parlak RGB Işıklar

Tasarıma rakipsiz stil ve moda katmak için RGB ışıkları ile dikkatleri üzerinize çeker. Evinizin içini güzel tutar ve yıllardır özlediğiniz beyaz bir bilgisayar kasası sunar.

Olağanüstü Hava Akışı için Üç Fan

Olağanüstü hava akışı için üç fanınız olabilir ve bu, belirli bir durumda ihtiyaç duyduğunuz şekilde fan sayısını artırmanıza veya azaltmanıza olanak tanır. Ağır yüklü bir oyun oynuyorsanız, yoğun ısıyla başa çıkmak için fan sayısını artırmanız gerekir. Bu nedenle, şimdiye kadar beyaz bir bilgisayar kasasına rastlamadıysanız, kesinlikle bunu düşünmenizde fayda var.

Faydalar:
 • Güçlü bir bina yapısı ile birlikte gelir
 • Size ekstra bir oda sağlar
 • Üç cam panel ile birlikte gelir
 • Her düzeydeki kullanıcı için ideal cihaz
Dezavantajları:
 • Plastik tepsiler kalite işaretine uygun değil
 • Pahalı tarafta sayılan bir üründür

4) Thermaltake H200 Temperli Cam Kar Sürümü Beyaz Oyun Bilgisayarı Kasası

Thermaltake H200 Temperli Cam Snow Edition Beyaz Oyun Bilgisayarı Kasası
ÖzelliklerTest Edilen Değerler
Anakart uyumluluğuATX
Soğutma yöntemiHava
Ağırlık71 pound
MalzemeHavalı cam
Sona ermekBeyaz
Uzunluk16.38 inç

Thermaltake H200 Temperli Cam Kar Sürümü, PC’nizin tüm bileşenleri için en iyi korumayı elde etmeniz için size derli toplu ve temiz bir sistem sağlar. En iyi beyaz PC kasalarından birini aradığınızı varsayalım. Bu durumda, nihai konfor için eksiksiz bir fan destek şeması, 19 farklı aydınlatma modu ve uzun süreli koruma için yüksek kaliteli malzeme ile birlikte gelir.

Üstün Konfor için Fan Destek Şeması

Bu beyaz oyun bilgisayarı kasasını ilk kez deneyimlediğimde , mükemmel fan desteği ile beni şaşırttı. Her yere sahipken başka bir konfor düzeyi sağlar. Hayranların ayarlarını özelleştirmeme ve saymama izin veriyor.

19 Farklı Aydınlatma Modu

Çok sayıda aydınlatma moduna sahip en iyi beyaz PC kasalarından birini arıyorsanız, Thermaltake H200 Temperli Cam kar sürümü tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

 Odanıza maksimum güzellik katmak için 19 farklı aydınlatma modu ve yedi renk ile birlikte gelir. Ancak RGB ışıklardan daha çok su soğutma ile ilgileniyorsanız, su soğutma için en iyi kasalara göz atabilirsiniz  . 

Ekstra Boşluklu Sofistike Tasarım

Ekstra boşluklu sofistike tasarımı sizi kazanan taraflara götürür. Isıyı önlemek için bileşenleri uzak tutar ve size en iyi beyaz oyun bilgisayarı kasasını sunar. Cihazın ömrünü bir kilometre daha uzatır ve yatırımınızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlar.

Dayanıklılık için En Kaliteli Malzeme

Malzemenin kalitesi rakipsizdir ve size en tatmin edici performansı sağlamak için mükemmel dayanıklılıkla birlikte gelir. Beyaz mikro atx kasa değil , orta kule olabilir . Ancak siyah beyaz bilgisayar kasasına bir şans vermek isterseniz  Thermaltake H200 Temperli Cam Snow Edition ile sahip olabilirsiniz.

Faydalar:
 • Dayanıklılık için çelik kasa ile birlikte gelir
 • Cepheye güzellik katmak için farklı ışıklar
 • Boyutu küçüktür, taşıması kolaydır
 • Süper ekonomik bir cihazdır.
dezavantaj:
 • Sabit sürücü için tek bir taşıma bölmesiyle birlikte gelir

5) Fraktal Tasarım Odak G 100’ün Altındaki En İyi Beyaz PC Kasaları

Fraktal Tasarım Odak G 100'ün Altındaki En İyi Beyaz PC Kasaları
ÖzelliklerÖne Çıkan Değerler
Soğutma yöntemiHava
Ağırlık9.92 lira
Anakart uyumluluğuATX
hayran sayısı2
USB bağlantı noktaları2

Önemli bir kusuru olmayan en iyi beyaz PC kasalarını bulmak şaka değil. Fractal Design Focus G, maksimum hava akışı, ses jakları ve çoklu radyatör konfigürasyonları için 2 LED beyaz fan sunan en üst düzey kasadır. Kılıfların stil ikonu ve bence en özgün kılıflardan biri.

Hava Akışı için İki LED Beyaz Fan

Maksimum hava akışını sağlamak için süper iyi olan iki benzersiz LED beyaz fan ile birlikte gelir. En iyi beyaz PC kasası RGB’yi bulmak söz konusu olduğunda, olası tehditlerden kaçınmak için soğutma sistemine öncelik vermek daha iyidir.

Ses Jakları ve Çoklu Radyatör Yapılandırması

Bir video jakı, ses cihazınızı yapılandırmanıza izin verir ve ayrıca birden çok radyatör yapılandırma seçeneğiyle birlikte gelir. Ucuz beyaz bilgisayar kasaları bulursanız ve PC bileşenlerinize zarar verecek önemli bir kusur istemiyorsanız, bunu yapabilirsiniz.

Tarz ve Zarafetle Vitrin Sistemi

Stil ve zarafet ile nihai durumdur. CPU kullanımınız için oyun veya akış için soğuk beyaz bilgisayar kasalarına ihtiyacınız olsun , birden fazla CPU’yu haklı çıkarabilir. Ancak, akış veya oyun için bir CPU’ya ihtiyacınız varsa akış ve oyun için en iyi CPU’yu seçebilirsiniz  . 

Ağır Yükleri Kolaylaştıracak Uygun Sistem

PC’nize verdiğiniz cezalara dayanacak uygun bir mekanizmaya sahiptir. PC’nizin zirveye çıkmasını sağlayan yüksek teknolojili dokunuşlara sahip sağlam bir gövdedir. Pek çok en iyi beyaz PC kasasını kendim denedim, ancak bunun piyasada rakibi yok.

Faydalar:
 • Süper bütçe dostu bir üründür
 • Süper kolayca kurabilirsiniz
 • Birden çok yapılandırma seçeneğine sahip üst düzey bir bilgisayar kasasıdır.
 • Size yatırımınızdan en iyi getiriyi sağlar
Dezavantajları:
 • Dahili bir arka fan sağlamaz
 • Ek fanların içine sığması için yeterli alan yok

6) Lian Li PC-O11DW 011 DYNAMIC Beyaz Full Tower PC Kasası

Lian Li PC-O11DW 011 DYNAMIC Beyaz Full Tower PC Kasası
ÖzelliklerTest Edilen Değerler
MalzemeTemperli cam, Alaşımlı çelik
Soğutma yöntemiHava
Anakart uyumluluğuATX
Sabit disk form faktörü2,5, 3,5 inç
Ağırlık26,2 pound

Lian Li PC-O11DW 011 DYNAMIC, bu fiyat aralığındaki tüm kasalar arasında en çok beğendiğim bilgisayar kasası. Dayanıklı kullanım için yüksek kaliteli bir yapı, daha iyi operasyonlar için ekstra boşluk ve ısı ve basınca karşı güçlü dayanıklılık gibi özelliklere sahiptir . Öyleyse, aşağıdaki en iyi beyaz PC kasalarından biri hakkında daha fazla bilgi edelim.

Dayanıklı Kullanım için Yüksek Kaliteli Bina

Temperli cam ve alaşımlı çelik, dayanıklı ve güvenilir kullanım için sağlam bir yapı oluşturmak üzere mükemmel bir kombinasyon oluşturur. Dolayısıyla, boşluklarınızın çoğunu dolduran bir kasa arıyorsanız ona güvenebilirsiniz. Tüm beyaz bilgisayar kasaları uygun değildir; siparişi vermeden önce onları test etmeniz gerekiyor ve ben bu durumu test ederek sizin için yaptım.

Daha İyi İşlemler için Ekstra Boşluk

Isıyı önlemek için çok kullanışlı olan bileşenler arasında ekstra bir boşluk sağlar. Genellikle ısı, bileşenler birbirine çok yakın olduklarında zarar verir. Ancak Lian Li PC-O11DW 011 DYNAMIC, bileşenleri maksimum düzeyde koruyabilen doğal beyaz bir RGB bilgisayar kasasıdır.

Isı ve Basınca Karşı Güçlü Dayanım

Bir bilgisayar kasası satın aldığınızda, soğutma sisteminin önemini asla küçümsemeyin. Lian Li PC-O11DW 011 DYNAMIC, ısı ve basınca karşı sonuçları sunmak için nihai bir durumdur. Birden fazla aydınlatma modu ile en iyi beyaz PC kasası RGB’sini buldum.

Her Şeyi Görmek için Kristal Netliğinde Cam Panel 

Arkadaki kristal berraklığında cam panel, içindeki her şeyi size göstermek için çok iyidir. Tüm avantajlara ve netliğe sahip beyaz RGB bilgisayar kasasına ihtiyacınız varsa, alaşımlı çelik yapıya sahip bu temperli cama yatırım yapabilirsiniz. Gerçekten de sizi göstermek için bileşenlerin net bir görünümüne sahip en iyi beyaz PC kasalarından biridir.

Faydalar:
 • Birden fazla toz alma filtresi ile birlikte gelir
 • Gelişmiş kablo yönetim sistemi ile birlikte gelir
 • Altı sabit sürücüyle tamamen uyumludur
 • Süper ekonomik bir üründür
dezavantaj:
 • Biraz daha iyileştirme dokunuşlarına ihtiyacı var

7) Thermaltake Tower 900 En İyi Görünümlü Beyaz Bilgisayar Kasası

Thermaltake Tower 900 En İyi Görünümlü Beyaz Bilgisayar Kasası
ÖzelliklerDeğerler
Soğutma sistemisu
Ağırlık54 pound
malzemehavalı cam
AnakartGenişletilmiş ATX
Uzunluk21,7 inç

Olağanüstü soğutma sistemi, dayanıklı kullanım için sağlam gövdesi ve mükemmel genleşmeli benzersiz soğutma mekanizması gibi özellikleriyle Thermaltake Tower 900’e hoş geldiniz. Size hava ve sıvı soğutma seçenekleri sunuyor, bu yüzden en iyi beyaz PC kasaları listesine ekledim. Son Derece Soğutma Özelliğine Sahip Tasarım

Nefes alabilen gövdeli tasarımı oyunu devam ettirir. Temperli cam malzemeli son derece serinletici gövdeler, sizi maksimum düzeyde tatmin etmede hiçbir taş bırakmaz. Kasanın güvenilirliğinden ve dayanıklılığından ödün vermeyen en iyi beyaz örgü bilgisayar kasasıdır.

Dayanıklı Kullanım İçin Yekpare Gövde

Dayanıklı kullanım için sağlam gövde, PC’niz için mükemmel bir kasanın nihai anahtarıdır. Dayanıklı ve güvenilir sonuçlar elde etmek için sağlam gövdeli, en iyi görünen beyaz bilgisayar kasalarını arıyorsanız, Thermaltake Tower 900’e yatırım yapabilirsiniz.

Mükemmel Genleşmeye Sahip Eşsiz Soğutma Mekanizması

Panoya daha fazla fan yerleştirmek için benzersiz bir soğutma mekanizmasına ve mükemmel genişlemeye sahiptir. Arkasında temperli cam bulunan çeşitli en iyi beyaz PC kasaları var ama kimse bunu yenemez. Ayrıca, bilgisayar ısınmasıyla başa çıkmak için CPU’yu nasıl düşük tutacağınızı bilmeli ve bu sanatı öğrenmelisiniz; CPU aşırı ısınmasını nasıl düzelteceğinizi okuyabilirsiniz  . 

Hava ve Sıvı Soğutma Yöntemi

Genellikle dosyalama için iki yöntem vardır, hava ve su ve bu en iyi görünen beyaz bilgisayar kasalarıyla bunların her ikisini de elde edersiniz. PC’nizin koruması için bir işaret yapmaya hazır olduğunuzda bu durumu güvenle tercih edebilirsiniz.

Faydalar:
 • Aşırı ısıdan kaçınmak için ikili soğutma yöntemi
 • İmalatı süper sağlam ve uzun ömürlüdür.
 • Soğutma sistemi çok iyi
 • Uygun fiyatı nedeniyle yeni başlayanlar için süper iyidir
dezavantaj:
 • Tam kule cihaz değil

8) IN WIN A1 Plus Beyaz Mini-ITX Tower 2023 En İyi Beyaz PC Kasaları

IN WIN A1 Plus Beyaz Mini-ITX Tower 2022 En İyi Beyaz Bilgisayar Kasaları
ÖzelliklerDeğerler
Soğutma yöntemiHava
AnakartKüçük ITX
Uzunluk13,5 inç
Ağırlık15.7 pound
hayran sayısı2

İhtiyaçlarınıza maksimum düzeyde hitap eder ve hedeflerinizi yüksek tutar. IN WIN A1 plus Beyaz Mini-ITX, RGB modlarına sahip renkli ışıklarla birlikte gelir ve ekstra bir alet kullanmadan bilgisayarınıza sığacak lüks bir üründür.

Üstelik tasarımı, tüm isteklerinize uyacak şekilde yenilikçi ve çağdaştır. Tüm avantajlara ve avantajlara sahip en iyi beyaz bilgisayar kasalarından biri olarak buldum.

Adreslenebilir RGB Modları ile Renkli Işıklar

Harika RGB aydınlatma modları sunarak büyüleyici bir aydınlatma aroması yaratır. Bunlar, aydınlatma isteklerinizi en üst düzeye çıkarma yeteneğine sahip soğuk beyaz bilgisayar kasalarıdır. Gözlerinizin saatlerce bakmasını ve sisteminizde olup bitenleri gözlemlemenizi sağlar. 

PC’niz için Lüks Ürün

Gerçekten de lüks bileşenlere sahip en iyi beyaz PC kasalarından biridir. Kurulumu için herhangi bir ekstra alete ihtiyaç duymazsınız ve tüm konfor ve rahatlık içinde kolayca kullanabilirsiniz. Bazı teknoloji odaklı tavsiyelerde kullandığımda güvenilirliğini sorgulamama izin vermedi.

Çağdaş ve Yenilikçi Tasarım

Bu en iyi beyaz bilgisayar kasalarının tasarımı çok yenilikçi ve keyifli. Çağdaş dokunuşların ihtiyaçlarını karşılar ve hiçbir soruyu cevapsız bırakmaz. Bu nedenle, ister bir stile ihtiyacınız olsun, ister dayanıklılık arayın, isteklerinizi en iyi şekilde telafi etmek için her şeye sahiptir. 

Isı Önleme için Ekstra Alan

Isıdan kaçınmak için ekstra alan ile birlikte gelir. Tüm bileşenler, sıcaktan ve hastalıktan kaçınmak için önemli mesafelerdedir. İşte bu yüzden ona süper boşluklu soğuk beyaz bilgisayar kasalarından biri diyorum.

Faydalar:
 • Ekstra boşluk ile birlikte gelir
 • Soğutma sistemi çok iyi
 • Görünüm süper şık ve akılda kalıcı
 • Renkli ışıklar oyun odanıza renk katar
dezavantaj:
 • Biraz pahalı tarafta

9) Thermaltake Core P3 Beyaz Mikro ATX Kasa

Thermaltake Core P3 Beyaz Mikro ATX Kasa
ÖzelliklerDeğerler
MalzemeUzm.
Soğutma yöntemiHava su
Anakart uyumluluğuATX
Ağırlık27 kilo
hayran sayısı1

Bileşenleri tutmak için üstün donanım gücüne sahip açık çerçeve. Thermaltake Core P3, yüksek kaliteli havalandırma sistemi, ideal grafik kartı ve güç kaynağı mekanizması ile en iyi beyaz PC kasalarından biridir.

Bileşenleri Tutmak İçin Üstün Donanım Gücü

Spcc ile üstün donanım gücü, bu beyaz kule bilgisayar kasasının en iyi yanıdır. Tech’teki arkadaşlarımdan biri bunu tavsiye etti ve ben de denedim; dürüst olmak gerekirse, bu mükemmel PC kasasını bulacak kadar şanslıydım.

Yüksek Kaliteli Havalandırma Sistemi

Bileşenleri serin tutmak ve ısınmaya karşı korumak için mükemmel bir havalandırma sistemi ile birlikte gelir. Çok sayıda beyaz PC kasası vardır, ancak hepsi en iyi beyaz PC kasası değildir. Ancak, bunu kullandım ve listeye eklemek için iyi biliyordum.

Ayrıca, CPU’nun sıcaklığını değerlendirmenize yardımcı olabilecek yazılımı biliyorsanız, PC kasanız ihtiyaçlarınızı karşılamak için çevrilmemiş hiçbir taş bırakmaz.  Pek çok yazılım hakkında bilgi edinmek için  en iyi CPU sıcaklık monitörünü okuyabilirsiniz  .

İdeal Grafik Kartı ve Güç Kaynağı Mekanizması

Sisteminize kötü davranarak kötüye kullanmanıza izin vermez. İşleminizi kontrol eder ve bileşenlere uyguladığınız baskıları telafi eder. Tüm beyaz bilgisayar kasaları bu özelliğe sahip olacak kadar iyi değildir. Bununla birlikte, maksimum konfor için bir grafik kartı ve güç kaynağı mekanizması sağlar.

Dayanıklı Çalışma için Kalın Temperli Cam Pencere

PC’nin bütünlüğünü sağlamak için geniş bir 5 mm kalınlığında temperli cam pencere ile birlikte gelir. En narin beyaz RGB bilgisayar kasasını ararken, bu kasa ayrı bir özellik listesiyle gelir. İhtiyaçlarınızı en üst düzeye çıkarmak için sonuna kadar gelir.

Faydalar:
 • Kompakt ve sağlam bir tasarıma sahiptir
 • Görünüm süper benzersiz ve çarpıcı
 • Kablo yönetimi için karışıklık yok
 • Ceplerinizi veya bankalarınızı kesmez
Dezavantajları:
 • Ağırlığı sıcak ve taşıması zor

10) IN WIN 101 Beyaz ATX Beyaz Mid Tower PC Kasası

IN WIN 101 Beyaz ATX Beyaz Mid Tower PC Kasası
ÖzelliklerÖne Çıkan Değerler
SoğutmaHava
AnakartATX
MalzemeHavalı cam
Sabit disk form faktörü2,5 inç
Hayranlar6

EN İYİ FİYATI KONTROL ET

IN WIN 101 White ATX, başka bir büyük PC kasası ve gerçek bir oyun değiştirici. Maksimum hava akışı için birden fazla fan, çıkarılabilir temperli cam panel ve alet gerektirmeyen mükemmel bir tasarıma sahip en iyi beyaz PC kasalarından biridir. Üstelik bu ürünü tam olarak anlamak istiyorsanız aşağı inelim.

Maksimum Hava Akışı için Birden Fazla Fan

Nihai soğutma için en iyi hava akışını elde etmeniz gereken altı fan vardır . Bileşenleri ısıtmaktan kaçınmak çok yararlıdır ve 2023’ün en iyi beyaz bilgisayar kasalarını gerçekten istiyorsanız, bir saniye daha düşünmenize gerek yok.

Ayrılabilir Temperli Cam Panel

Sökülebilir seçeneklere sahip temperli cam gövde verir. İster sürekli takmak isteyin, ister herhangi bir nedenle kaldırmak isteyin, her iki durumda da size destek olacaktır. Ben buna en rafine ve en iyi beyaz PC kasalarından biri diyorum. 

Alet Gerektirmeyen Mükemmel Tasarım

Kullanmanız ve yüklemeniz gereken ekstra bir araç yoktur. Yapmanız gereken tek şey, bir şeyler koymak için arka cam panelini açmak ve paneli tekrar yerine yerleştirmek. 100 doların altındaki en iyi beyaz bilgisayar kasalarında değil, 200 doların altında gelebilir. Bu nedenle, bu harika seçime yatırım yapmaktan çekinmeyin.

Değişen Koşullar için Çok Yönlü Soğutma Seçenekleri

Sizi serinletmek için çok yönlü seçeneklere sahiptir. Hem hava yöntemine hem de su soğutma yöntemine ihtiyacınız olan her yerde size sunabilir. Bu nedenle, kasanın kalitesinden ödün vererek en iyi beyaz bilgisayar kasası hava akışına ihtiyacınız varsa, onu satın almayı düşünebilirsiniz.

Faydalar:
 • Modernite isteklerini doldurmak için şık tasarım
 • Mükemmel kablo yönetim sistemi
 • Kurulumu kolay ve kullanımı kolay seçenekler
 • Süper kolaylıkla taşıyabilirsiniz
Dezavantajları:
 • biraz pahalı bir durum
 • Tepsiler plastik malzemeden yapılmıştır

EN İYİ FİYATI KONTROL ET

Beyaz PC kasası iyi mi?

Beyaz PC kasasının siyah kasanın üzerinde bazı kenarları vardır. Bileşenleri net bir görünümle görüntüleme konusunda net bir avantaj sağlar. Üstelik RGB ışıklar beyaz rengiyle harika durur ve aydınlatma sisteminize büyük değer katar. Beyaz PC kasası, siyah olandan daha zarif ve kaliteli görünüyor.

Lian Li vakaları iyi mi?

Normal bir kasadan daha kaliteli bir kasa arayan biriyseniz, Lian Li PC kasalarına yatırım yapmakta fayda var. Ayrıca, şirket artık müşterilerin satın alınabilirliğine odaklanıyor ve artık düşük bir bütçeyle üstün kaliteli beyaz bir bilgisayar kasası satın alabilirsiniz. Daha fazla insanın öne çıkmasını ve sağlam ve üstün kaliteli işçilikle gerçek bir anlaşmanın tadını çıkarmasını sağlar.

Açık kasa PC’ler iyi midir?

PC’ler için açık kasalar tozlu ortamlarda iyi değildir. Ancak, klimalı bir atmosfere sahip kapalı bir odanız varsa, PC’niz için açık bir kasa düşünmeniz iyi olur. Gürültüyü gidermeye yardımcı olur ve PC’niz için açık kasalardan kaçınmak daha iyidir. Açık kılıflar kulaklarınızın sağlığı için uygun değildir.

Hangi PC kasasını aldığınız önemli mi?

PC’nizi sadece bir bileşen olarak alıyorsanız ve onu kaliteli bir kasa ile donatmakla uğraşmıyorsanız, o zaman bir bilgisayar kasası sizin için hiçbir şey ifade etmez. Ancak öte yandan, PC’nize iyi bakar ve size en tatmin edici performansı sağlamak için tüm bileşenleri korur. Bu nedenle, kaliteli bir kılıf satın almak çok önemlidir ve yatırımınızdan en iyi şekilde geri dönüş sağlar.

Ucuz Beyaz PC Kasaları İçin Satın Alma Rehberi

Tüm mükemmel özelliklere ve ileri teknoloji dokunuşlara sahip ucuz, beyaz bir PC kasası satın almak bir rüyadır ve işte ben, hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için buradayım. Aşağıdaki bilgilere gözlerinizi birkaç dakika verin. PC’niz için mükemmel bir kasa satın almanızı sağlayacak şeylere bir göz atalım.

Kasa Yapımının Malzemesi

PC kasasının malzemesi önemlidir. Ekstra maliyet olmadan gerçek sonuçlar elde etmek için alaşımlı çelik ve temperli camlara yatırım yapabilirsiniz. Bu ikisi günümüzde en popüler ve sonuç odaklı materyallerdir.

Uzay Odası Sayısı

Genellikle PC kasanızda tek bir değiştirici alırsınız, ancak çift odacıklı olanı tercih etmek daha iyidir. Bileşenlerin mesafelerini koruyabilmeleri için uygun alan ve soğutma sistemleri için ayrı bir yer sağlar. Öyleyse, tek odacıklı bir gövdeye para harcamayalım; bunun yerine ikili değiştiriciyi tercih edin. Boşluk bırakma ve ısıdan kaçınma için uygundur.

Hava Akışı için Fan Sayısı

Bir PC kasasında fan sayısı önemlidir. Bu nedenle, ne zaman bir PC kasası bulmaya giderseniz, 2 ile 6 arasında bir hayran sayısı sunup sunmadığını düşünmelisiniz. Ayrıca, fanlarda bir artış ve azalmaya izin veriyorsa, bu bir bonus olacaktır. Hava akışını yönetmenize ve şiddetli sıcak koşullarla başa çıkmanıza yardımcı olur.

Isıdan Kaçınmak için Mükemmel Soğutma Sistemi

Bileşenlerden gelen ısı ve basıncı önleyecek bir şey arıyorsanız, basit bir soğutma sistemi için ödeme yapmak daha iyidir. Mükemmel bir soğutma sistemi PC’nin ömrünü garanti eder ve tüm detayları gerektiği gibi ve sağlıklı tutar.

PC’yi Hasarlardan Korumak için Sağlam Kavrama

Fazladan alana sahip olan ve bilgisayarınızı yeterince taşıyabilen bir bilgisayar kasasına yatırım yapmak daha iyidir. Sağlam bir gövdeye sahip geniş bir oda mükemmel bir kombinasyon oluşturur. Bu nedenle, hasarı önlemek ve varlığınızı kurtarmak için ahır binasının önemini asla göz ardı etmeyin.

PC Kasasının Fiyatı

PC kasasının fiyatı önemlidir ve önemli meblağlar harcamanız gerekmez. Güvenilir bir dava kazanmak için cebinizi kesmeyecek. İyi bir seçim için ödemeniz gereken tek şey yaklaşık 100 ila 150 dolar ve sonuçların zirveye çıkmasını istiyorsanız ve kristal netliğinde bir görünüm için arkada bir cam panel istiyorsanız, yalnızca yaklaşık 300 ila 500 dolar harcamanız gerekir.

En iyi

Ürün

Herkes, bilgisayarı ve bileşenlerini korumak için mükemmel kapağı ister. Ancak, en iyisini bulmak, oynaması zor bir oyundur. Ancak, tüm sorunlu çekimleri sizin adınıza oynadım ve bu makaleye eklediğim en iyi on beyaz PC kasası seçimine tamamen güvenebilirsiniz. Ayrıca, NZXT H510 Üst Düzey Beyaz Bilgisayar Kasalarını
tercih etmenizi öneririm  . Çift odacıklı ve iki LED ışıklı fana sahip mükemmel bir kasa. Ayarlarda kişiselleştirmenin keyfini çıkarmanızı sağlar. Tarzı ve zarafeti durdurulamaz ve onu nispeten düşük bir fiyata alabilirsiniz. 

EN İYİ FİYATI KONTROL ET

Bunu Paylaş
Pin Share

Bir yanıt yazın

Bizi Sosyal Medyadan Takip edebilirsiniz.