PC için ilk 7 Ücretsiz Android Emülatörleri – Windows 7/8 / 8.1 / 10 | Bilgisayarlardaki PC / Windows 7 / 8.1 / 10’da Android uygulamalarını çalıştırın

 

 Android emülatörleri / simülatörlerinin büyük oranda PC’de Android uygulamaları ve oyunları çalıştırmaları gerekir (Windows 7/8 / 8.1 / 10). Bununla birlikte, doğru Android emülatörünü seçmek, göz korkutucu bir görev olabilir, sanki doğru seçilmemiş olsa bile bilgisayarınızı gerçekten yavaşlatabilir (örneğin, Duos M). Böylece, size, bilgisayarınızdaki android’i çalıştırmak için kullanabileceğiniz, Windows 7/8 / 8.1 / 10 bilgisayarınız için en iyi 7 Android emülatörünü getiriyoruz.

Emulator # 1 – Nox App Player – Android Emulator

Dokunmatik giriş için Klavye haritalama özelliği ile Nox App Player'da oyun oynama!
Dokunmatik giriş için Klavye haritalama özelliği ile Nox App Player’da oyun oynama!

>Nox App Player, PC / Bilgisayar (Windows 10 ve 7) üzerinde Android oyunları oynamak veya hızından dolayı yeni Android uygulamaları denemek için tercih edilen Android emülatörümüzdür.

Nox App Player hızlı, ayrıca birçok özellik sunuyor –

 • Tek tıkla kök gizle / açığa çıkarma (kök’ü devre dışı bırak veya etkinleştir)
 • CPU İşlemci ve Ram boyutunu belirleme olanağı! Bu da oyuncular ve uygulama test edenler için kaynak kullanımını kontrol etmek için harika.
 • Ayrıca, bu Nox bile dokunmatik girdi için Klavye haritalama sağlar  . Böylece, bir klavye tuşuna basarak simüle edilecek alanların yerlerini belirleyebilirsiniz! (Oyuncular için Awesome şey)
 • Dahası, dahili bir GPS denetleyici ayarı vardır, bu sayede, Pokemon Go gibi GPS gerekli oyunları doğrudan Nox App Player’ın içinden oynatabilirsiniz. -> Aynı Nox Player HD öğreticimize göz atın

Windows 7 / 8.1 / 10 (Ev, Pro, Profesyonel 32-bit ve 64-bit) için Nox App Player HD’yi indirmek için buraya tıklayın.

 

Em ulator # 2 – BlueStacks

Bluestacks 2 çok düzgün ve kullanımı kolay
Bluestacks 2 çok düzgün ve kullanımı kolay

BlueStacks, Windows için en çok kullanılan Android emülatörü veya Android App Player’tır. Eskiden özgürdü ama şimdi sadece Belirli bölgelerde

 • Windows Sisteminde Kolay Tek Tıklamalı Kurulum (Split-çevrimiçi yükleyici ve çevrimdışı yükleyici mevcuttur).
 • Apk dosyalarını çift tıklayarak 3. parti apk’ler veya android uygulamalarınızı kolayca kurun.
 • Başka 3. parti sanallaştırma gerekmez (VirtualBox gerekmez).

Windows XP / 7/8 / 8.1 / 10 için BlueStacks Çevrimdışı Yükleyicisini indirmek için buraya tıklayın .

Emulator # 3 – KO Oynatıcı

KO Player Android Emulator
KO Player Android Emulator

KO Player bu listenin en son girenidir ve özellikle bilgisayarınızda / PC’nizde Android oyunları oynarken büyük bir android öykünücüsüdür. KO Player, android öykünücüsünde harika özelliklere sahip bir bilgisayar gibi sağlar –

 • Klavye ile Dokunmaya Eşleme
 • HD Çözünürlüğü Nedeniyle Daha Büyük Ekranlarda Berrak Ekran
 • Android emülasyonu ekranınızı doğrudan kaydedin ve bir video olarak kaydedin. Böylece, Gameplay’inizi kolayca paylaşmanızı sağlar.
 • Ayrıca, çeşitli eşzamanlı birden fazla hesabı çalıştırabilirsiniz
 • Oyun oynamak için yapıldığından, KO Player’a iyi miktarda RAM ve grafik belleği gerekiyor

Windows 10/7 / 8.1 (32-bit ve 64-bit) için KO Player’ı indirmek için buraya tıklayın.

 

Emulator # 4 – Andyroid – Andy OS

Andy OS, whatsapp aracılığıyla doğrudan Masaüstünde sohbet etmenizi sağlar

AndyRoid, Windows 7/8 / 8.1 / 10 için kendi türünde Android Emulator’lerinden biridir. Bu, orada bulunan diğer android emülatörleri tarafından desteklenmeyen bazı benzersiz özellikleri destekler –

 • Oyun oynarken telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanma !.
 • ARM desteği, Ana bilgisayarınızın masaüstü tarayıcısı aracılığıyla uygulamalarınızı andy emülatörünüze doğrudan yükleyebilirsiniz !.
 • Andy, VirtualBox’a dayandığından, sorunsuz çalışması için özel bir Grafik kartı gerektirmez ve Intel HD Grafik üzerinde bile iyi çalışır.

Andyroid çok benzer ve her ikisi de VirtualBox’ın sisteme kurulmasını gerektirdiği için Genymotion’a gelişmiş bir alternatif olarak sınıflandırılabilir.

Windows 7/8 / 8.1 / 10 için Andyroid -Andy OS emülatörünü indirmek için buraya tıklayın.

 

E mulator # 5 –  Droid4X

Droid4X Android Simülatörü

Droid4X belki de bu makalede bahsedilen en ilginç emülatörleri. Droid4X gerçek Güç için tasarlanmıştır! Kullanıcıların elindedir ve özellikleri de aynı işaret. Droid4X bazı göze çarpan özelliklere sahiptir –

Windows 7/8 / 8.1 / 10 için Droid4X Android simülatörünü indirmek için buraya tıklayın.

 

Emulator # 6 – Windroy – Windows çekirdeği olan Android emülatörü!

Windows 7’de Windroy

Windroy, belki de bu makalede bulunan en orijinal Emülatörler olduğundan dolayı – Windows Çekirdeği’ni kullanarak tamamen çalışıyor!

Windroy, herhangi bir harici Virtualbox desteği gerektirmez. Bluestacks gibi, aynı zamanda oldukça hafif ve kullanışlı !. Windroy’u kurduğunuz dizin yolunun Spaces içermemesi gerektiğine dikkat etmeniz yeterlidir.

Windroy with Gapps’ı indirmek için buraya tıklayın . (PlayStore Destekliyor)

 

Emulator # 7 – GenyMotion

Windows 8’de hareket eden GenyMotion

GenyMotion, PC için geliştirilmiş bir başka Android Emulator’dir ve Bluestacks’e layık bir alternatif olarak sınıflandırılabilir. GenyMotion, OpenGL ve donanım hızlandırma desteği gibi gelişmiş özelliklere sahiptir. X86 Mimarisi üzerine inşa edilmiş ve dolayısıyla BlueStacks’a kıyasla daha hızlıdır.

GenyMotion for Windows 7/8 / 8.1 / 10’u indirmek için buraya tıklayın.

GenyMotion’u PC / Dizüstü bilgisayarınıza kurmanız ve Android cihazınızı yapılandırmanız gerekir –
GenyMotion yapılandırmasında eksiksiz öğretici bilgi için buraya tıklayın  ( Genymotion’u çalıştırdıktan sonraki adımları gözden geçirin – Bunlar Linux’da olduğu kadar Windows’ta da yaygınlar)

 

Yani, bunlar PC / windows için en iyi 7 ücretsiz android emülatörler. Bildiğiniz başka varsa yorumla bildirirseniz ekleyebilirim.

Bunu Paylaş
Pin Share

Bir yanıt yazın

Bizi Sosyal Medyadan Takip edebilirsiniz.