Youtuber Olabilir miyim?

Sekiz soruda youtuber olabilir misiniz. sorusuna cevap veren bir test. Bu test size izlemiş olduğunuz yolun ne kadar doğru olduğunu göstermek için oluşturulmuş. Basit sorulardan oluşma bir testtir. Kendinizi bu testle sınayabilirsiniz. İyi Eğlenceler…

0%

Youtube Kanalın var mı?

Nasıl abone yapıyorsun?

Kaç Günde bir Video Yüklüyorsun

Ortalama Kaç Dakikalık Videolar Yüklüyorsun.

Youtube videolarını hangi platformlarda yayınlıyorsun

Hangi Kategoride Video Çekiyorsun

Videolarını ne ile Çekiyorsun?

İçerik Üretici Akademisini kullanıyor musun?

Youtuber Olabilir miyim?
Üzgünüm Youtuber Olamazsınız.

Her ne Kadar bu teste katılmış olsanda Kanal açmadan youtuber olamazsın ilk önce bir kanal açmalısın.
Acemi Youtuber

Youtuber olma isteğin var ama armut piş ağzıma düş türü bir şey istiyorsun. Bu olacak şey değil. Yeni başladığın bu yolda ilerlemek istiyorsan gayret göstereceksin. Bence ilk yapacağın şey kendi becerini keşfedip bu yönde ilerlemendir. Youtuberlık serüveninde başarılar dilerim.
Youtuber olmaya son adımlar

Sen bazı adımları geçmiş ve artık youtuber olma adayısın. Yaptığın işlere devam et. Bu yolda yürümeye devam ettikce hedeflerine ulaşacaksın. Heycanını kaybetmeden devam etmelisin. Artık insanların seni keşfetmesi daha da kolay bir hal aldı. Yakında seni zirvede göreceğimize eminim.
Sen zaten Youtuber sın

Sen bu işin tüm aşamalarını aşmış ve emin adımlarla ilerliyorsun. Artık yarıştığın insanlar youtuberlar. sen onlardan daha iyi olduğunu yeni fikirlerinle ortaya koyacak ve zirveye doğru ilerleyeceksin. Sana kazandığın paralarla, hayallerini yaşaman dileklerini sunar. Abonelerinle iyi vakitler geçirmeni dileriz.

Share your Results:

Bunu Paylaş
Pin Share

Bir yanıt yazın

Bizi Sosyal Medyadan Takip edebilirsiniz.