Çevrimiçi Oyunlarda Size Yardımcı Olacak En İyi 3 Sahte Adres Oluşturucu

Araştırmalar, oyuncu nüfusunun 2022’de 3,2 milyardan 3 milyara düştüğünü gösteriyor (Clement, 2022). Ancak aynı çalışma, 2023 yılında oyuncu popülasyonunun istikrarlı bir şekilde artacağını da öne sürüyor.

2023 yılında oyuncuların popülaritesini göz önünde bulundurarak birkaç oyun profiline ihtiyaç duyabilirsiniz. Birden çok oyun profili oluşturmak için her seferinde yeni verilere ihtiyacınız olacak. Ancak yeni verilerin manuel olarak oluşturulması bir güçlüktür. İşte bu yüzden sizin için en iyi sahte adres oluşturucuları getirdik.

Bu nedenle, hangi aracın ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu bilmek istiyorsanız , hadi bu tartışmayı derinlemesine inceleyelim.

Çevrimiçi Oyunlarda Yardımcı Olacak 3 Sahte Adres Oluşturma Aracı

Oyun profilleri genellikle eksik bilgiler nedeniyle yasaklanır. Bu nedenle, bir çevrimiçi oyun profilinin verilerini oluşturmak için bir rastgele adres üreteci seçme söz konusu olduğunda , aracın kapsamlı bir veri oluşturucu olması gerekir. Aksi takdirde, oyun profiliniz spam gibi görünecektir.

En İyi 3 Sahte Adres Oluşturucu

Bu nedenle, birkaç gün araştırma yaptıktan ve çeşitli araçları test ettikten sonra, oyun profilleri için en iyi üç sahte adres üreticisinin bir listesini derledik. Öyleyse, onların dürüst incelemelerine geçelim.

1) Prepostseo tarafından Sahte Adres Oluşturucu

Prepostseo’nun sahte adres oluşturucusu, kullanıcıların çevrimiçi oyunlar için eksiksiz adres ayrıntıları oluşturmasına yardımcı olur. Basit ve kullanımı kolay arayüzü, kullanıcıların herhangi bir güçlük çekmeden rastgele adres ayrıntıları oluşturmasına yardımcı olur.

Prepostseo'dan Sahte Adres Oluşturucu

Bu rastgele adres oluşturucu, rastgele bir kişinin kişisel, istihdam ve internet ayrıntılarını anında oluşturabilir. Finansal bilgilerin olmamasına rağmen, bu ücretsiz çevrimiçi aracı kullanarak kapsamlı veriler oluşturabilirsiniz.

Bu Araç Çıktıyı Nasıl Sunar?

İşte Prepostseo’nun sahte adres oluşturucusunun çıktıyı nasıl sunduğuna bir örnek:

Bu Araç Çıktıyı Nasıl Sunar?
Faydalar:
 • Bu araç, 30 ülkede yaşayan insanların kapsamlı (kurgusal) ayrıntılarını oluşturabilir.
 • Geceleri kullanırken göz yorgunluğunu önlemek için bu aletin gece moduna da geçebilirsiniz.
 • Bu araçtaki dil desteği, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça ve İngilizce dillerinde mevcut olduğundan ilk iki araçtan daha kapsamlıdır.
dezavantaj:
 • Banka bilgilerini vermiyor.

2) Textreverse tarafından Sahte Adres Oluşturucu

Textreverse’in sahte adres üreteci, en ayrıntılı rasgele adres üreteçleri arasındadır. Bu nedenle, bu çevrimiçi aracın işlevleri yalnızca adres oluşturmakla sınırlı değildir. Bundan daha fazlasını yapabilir.

Textreverse tarafından Sahte Adres Oluşturucu

Nitekim bu araç verileri oluştururken, bir kişinin tüm kurgusal ayrıntılarını sağlar. Örneğin, bu araç aşağıdaki bilgileri üretir:

 • Kişisel bilgiler (Ülke, Ad, Adres, Şehir, Eyalet, Posta Kodu, Cinsiyet, Doğum Tarihi, Telefon, Yaş (Yıl), Burç, Boy, Kilo, Saç ve Göz Rengi).
 • Finansal bilgiler (Banka Adı, Banka Kodu, IBAN, Hesap Numarası, Kredi Kartı Türü, Kredi Kartı Numarası, Kredi Kartı Son Kullanma Tarihi ve Kredi Kartı CVV2).
 • İstihdam ayrıntıları (Şirket Adı, Maaş, Şirket Adresi, İş Unvanı, Şirket Telefonu ve Şirket E-postası).
 • İnternet ayrıntıları (Kullanıcı Adı, Parola, Güvenli E-posta, Mac Adresi, IPV4 Adresi, IPV6 Adresi ve Kullanıcı Aracısı).

Bu Araç Çıktıyı Nasıl Sunar?

İşte TextReverse’teki sahte adres oluşturucunun çıktıyı nasıl sunduğuna bir örnek:

Bu Araç Çıktıyı Nasıl Sunar?
AVANTAJLAR:
 • Çoğu zaman, oyun profilleri yeterli ayrıntıya sahip olmadığı için yasaklanır. Ancak bu faktör, bu araçla ilgili bir sorun olmayacaktır çünkü burada eksiksiz doğrulanmış oyun profilleri oluşturabilirsiniz.
 • Bu rasgele adres üreteci 32 ülkede veri üretebilir.
 • Bu aracın herhangi bir öğrenme eğrisi yoktur çünkü mevcut tüm seçenekler burada açıklayıcıdır.
 • Bu araca İngilizce’nin yanı sıra İspanyolca dilinde de erişebilirsiniz.
 • Oluşturulan detaylar tercihinize göre değilse tek tıkla yenilerini oluşturabilirsiniz.

EKSİLERİ:

 • Mülayim bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir.

3) Utilities Online’dan Sahte Adres Oluşturucu

Bu çevrimiçi platformun sahte adres üreteci, başka bir detaylı rasgele adres üreteci. Aslında, bu araç, oluşturulan (kurgusal) kullanıcıya sağladığı veriler açısından ilk seçeneğe oldukça benzer.

Utilities Online tarafından Sahte Adres Oluşturucu

‘Oluştur’ düğmesine basıldığında , bu araç aşağıdaki kapsamlı kurgusal ayrıntıları sağlayacaktır:

 • Kişisel.
 • İş.
 • Parasal.
 • İnternet.

Ancak önceki araçla karşılaştırıldığında, bu aracın deneyimi ve arayüzü daha çekici. Dolayısıyla, aynı sonuçlara sahip olmasına rağmen, bu araç daha kullanıcı dostudur.

Bu Araç Çıktıyı Nasıl Sunar?

Utilities Online’ın sahte adres oluşturucusunun çıktıyı nasıl sunduğunu anlamak için bir örnek ele alalım:

Bu Araç Çıktıyı Nasıl Sunar?
Avantajlar:
 • Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu araç, kullanıcı deneyimi ve arayüzü sayesinde önceki araçtan daha kullanıcı dostudur.
 • Bu araçtaki kullanılabilir ülke sayısı (26) bu listenin ilk girişinden daha az olsa da, tüm popüler ülkeleri kapsadığı için yine de çoğu insanın ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Bu nedenle, ister rastgele bir ABD adresi, ister Fransa sahte adresi oluşturmak isteyin, bu araç ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.
 • Bu araç aynı zamanda finansal ayrıntılar da ürettiğinden, kapsamlı bir oyun profilinin verilerini oluşturmak için uygundur .
 • Gece çalışmayı tercih ediyorsanız bu aracın karanlık moduna geçiş yapabilirsiniz.
 • Oluşturulan detaylar tercihinize göre değilse tek tıkla yenilerini oluşturabilirsiniz.

dezavantaj:

 • Sonuçları indirme seçeneği yoktur.

Temel Özelliklerin Karşılaştırma Tablosu

Şimdiye kadar, her bir sahte adres oluşturucu hakkındaki kapsamlı incelemelerimizi okumuş olabilirsiniz. Ama yine de en iyisine karar veremiyorsanız aşağıdaki karşılaştırma tablosu size yardımcı olacaktır.

Özellikler  PrepostseoMetin TersYardımcı Programlar Çevrimiçi
Kişisel detaylar
İstihdam Ayrıntıları
Finansal Ayrıntılar
İnternet Ayrıntıları
Karanlık Mod
Tek Tıkla Yeni Nesil✓  
Çok dilli6 dil2 dilHAYIR
Mevcut Ülke Sayısı303226
Kullanıcı Dostu Görünüm

Çözüm

Sahte (veya rastgele) adres oluşturucu, sanal bir oyun kimliği oluşturmak için rastgele veriler üreten bir araçtır . Böyle bir araç, sayıları, harfleri ve sembolleri birleştirerek rastgele veriler üretir. Bu şekilde, oyuncular çevrimiçi oynarken anonim kalabilirler.
Ancak, tüm rasgele adres üreteçleri kullanılmaya değer değildir. Bazıları diğerlerinden çok daha iyi. Ama en iyileri hangileri? Bu sorunun cevabını istiyorsanız, yukarıdaki tartışma sizin için kullanışlı olacaktır.
Yukarıdaki gönderide, oyuncular için en iyi üç sahte adres oluşturma aracından bazılarını inceledik. Bu nedenle, incelemeyi okuyun ve ihtiyaçlarınız için en iyisini seçin .

Bunu Paylaş
Pin Share

Bir yanıt yazın

Bizi Sosyal Medyadan Takip edebilirsiniz.